Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa lutowa
#1
Rozpocznie swoje wojaże prawdopodobnie 5 lutego wylotem do Kuala Lumpur, gdzie spotka się z grupą styczniową. Dalsze plany to wspólne zwiedzanie Malezji i Singapuru i po zakończeniu tej wycieczki udaje się z częścią pozostalą grupy styczniowej na miejsce docelowe.
Jakie to miejsce, zadecydujemy wspólnie po moim powrocie z Gambii, propozycja takiego rozwiązania padła w toku dyskusji na ten temat w gronie uczestników wyprawy do Gambii jako propozycja.
W sumie nic nas nie trzyma i nie zmusza abyśmy kolejny miesiąc spędzili na wyspie Koh Phanga.
Grupa lutowa zakończy swój pobyt około 12-13 marca, w łączonym powrocie do Warszawy.
Grupa ta ma jeszcze nie doprecyzowany plan działań. Te będziemy dopracowywać pod koniec listopada i na początku grudnia.
Odpowiedz
#2
Ja czekam na informację, czy rzeczywiście grupa lutowa zostanie pozbawiona zwiedzania Angkor Wat.
Mam nadzieję, że jednak zbierze się odpowiednia grupa i uda się tą wycieczkę zorganizować.
Ciekaw również jestem, czy jest rozpatrywana wycieczka do Wietnamu?

Czy w Tajlandii będzie możliwy kilkudniowy pobyt w Bangkoku?
Jeśli nie uda się zorganizować wspólnego wyjazdu do Kambodży, to myślałem o indywidualnej wycieczce z Bangkoku do Angkor Wat.
To jakieś 450 km, można jechać pociągiem lub autobusem ewentualnie samolotem.
Może ktoś też będzie chętny?
Odpowiedz
#3
Panie Grzgorzu, wracam za jakieś 4 dni do Polski i będziemy organizować grupę lutową. Ponieważ w lutym będzie około 8 osób ze stycznia, które w Angor Wat będą na początku wyprawy, w tym i ja, nie ukrywam, że najchętniej ułożył bym harmonogram zupełnie inaczej i zorganizował dla tej grupy zupełnie inny plan wycieczki. W sumie to nie związani będziemy koniecznością przebywania na wyspie Koh Phanga, ani nawet w Tajlandii. Nie wiem jednak, czy przerzucenie grupy lutowej do Wietnamu np. byłby dobrym pomysłem.
Mamy otwarte możliwości, ale w pewnych granicach. Pradopodobnie grupa lutowa w całości dotrze do Kuala Lumpur i tam połączy się z grupą styczniową i wspólnie zwiedzać będziemy Malezję i Singapur. I od 12 lutego mamy czas na różne opcje.
Aby jednak uatrakcyjnić jednak wyprawę dla wszystkich, chciałbym wziąść pod uwagę różne warianty. Wywołam debatę w ciągu około 5 dni..
Zbierzemy propozycje i je wspólnie przedyskutujemy.
Nie wszystkie osoby zainteresowane będą ze względów ekonomicznych na rozbudowane plany, proszę też nie zapomnieć, że osoby które lecą tam na 66 dni, mają za sobą w tym momencie 2 wycieczki. Koszty wyjazdu gdzieś dalej mógłby być nie akceptowalny.
Oczywiście mogę postarać się skonfigurować taki wypad dla mniejszej grupki, ale nie koniecznie będę mógł z tą grupką być.

Kwestia Bangkoku jest otwarta. To dobry pomysł. Ostatnie 2 dni możemy tam spędzić, przed powrotem do kraju.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości