Ankieta: Czy zainteresowany jesteś spotkaniem pod koniec listopada?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, 30 listopada
25.00%
2 25.00%
Tak, 1 grudnia
12.50%
1 12.50%
Lepiej zorganizować to przez internet
62.50%
5 62.50%
Nie ma potrzeby organizowania spotkania
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie przed wylotem
#1
Postanowiłem zaproponować państwu możliwość spotkania które planował bym zorganizować w terminie 30 listopada/1 grudnia - ostatnia sobota listopada, lub pierwsza niedziela grudnia. Oczywiście jest to nie zobowiązujące i nie ma potrzeby się na takim spotkaniu pojawiać, ale były takie zapytania w trakcie licznych rozmów telefonicznych jakie przeprowadziłem z kandydatami na uczestników jak i uczestnikami wyprawy.
Dlatego też proszę o wyrażenie zainteresowania takim spotkaniem przez wypełnienie ankiety.
Na spotkaniu omówili byśmy sobie zaawansowanie przygotowań, plany, sprawy kosztów, terminów a przede wszystkim byłbym do dyspozycji, aby odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań i ewentualnych wątpliwości.
Odpowiedz
#2
Witam, spotkanie przed wylotem uważam za jak najbardziej potrzebne, nie sądzę aby udał się uzgodnić wspólny pasujący wszystkim termin, mnie nie ma w Polsce od 17 listopada do 5 stycznia, więc i tak nie mogłabym dojechać. Jako tzw.nowicjusz jestem za zorganizowaniem też takiego spotkania przez skype np w godzinach późnowieczornych, kiedy jest w zasadzie czas wolny. Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Pani Jolu, Sądzę że ze względu na to iż spora grupa to weterani, uczestnicy wypraw na Filipiny i do Kambodży w tym roku, chętnych nie będzie za wiele Smile. Spotkanie pewnie bardziej potrzebne osobom które lecą pierwszy raz, bo dla nich to przeżycie i potrzeba pokonania wielu obaw. Postaram się zorganizować grupową komunikację i rozmowy przez skype-a, lub Team Speaka.
Na logikę lepsze to niż indywidualne rozmowy przez telefon Smile. Jak widać nawet tu, chętnych za wiele do dyskusji nie ma, dużo lepiej było rok temu, przy organizacji Głodówki na Filipinach. Na starym forum jest dużo więcej dyskusji, teraz większość już wie jak było i czego się spodziewać, i mają zaufanie że wszystko jest pod kontrolą Smile.
Staram sie uprzedzać oczekiwania i informować w miarę na bieżąco, więc pytań za wiele nie ma. Jeśli jest kontakt, to w sprawach czy jest jeszcze wolne miejsce lub teraz w sprawie kwater - o ile sie nie mylę oba Superiory już zajęte. Dostałem potwierdzające maile w tej sprawie.

Ze spotkaniem jest o tyle problem, że ja teraz też jeszcze wyjeżdżam na rekonesans do Gambii, aby zorientować się czy da się tam zrobić następną wyprawę. Wylatuję 9 listopada, wracam 22. Więc muszę sie postarać zrobić coś w tym tygodniu.. Może w piątek wieczorem jeszcze zrobimy jakąś sesję..
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości